Atelier: 10 pași pentru un public speaking de succes – Ionuț Alexandru LUCA

Marți, 14 Noiembrie, ora 17.30 – 19.30, Atelier: 10 pași pentru un public speaking de succes

Ionuț Alexandru LUCA
Alumni, Trainer, Liga Studenților de la Geografie și Geologie Iași

Sunt optimist, curios,  am abilități bune de comunicare și public speaking, empatic și flexibil. Pentru că vorbim de „Ziua dezvoltării comportamentului organizațional (ziua voluntariatului)”, pot spune următoarele: voluntarii sunt acei oameni dedicați, ce cred în toată munca lor și care nu sunt plătiți. Voluntarii sunt singurele ființe umane de pe fața pământului care reflectă compasiunea acestei națiuni, îngrijirea neegoistă, răbdarea și pur și simplu iubirea și aprecierea semenilor.

ÎNSCRIE-TE LA ACTIVITĂȚILE DIN CADRUL EVENIMENTULUI „ZILELE CARIEREI UAIC” – 2017:
bit.ly/ZileleCariereiUAIC2017