Atelier: Laborator de îmblânzit emoții – importanța inteligenței emoționale în carieră – Irina ȘUBREDU

Luni, 13 Noiembrie, ora 10.00 – 12.00, Atelier: Laborator de îmblânzit emoții – importanța inteligenței emoționale în carieră –

Irina ȘUBREDU, psiholog
Departamentul Servicii pentru Studenți și Absolvenți

Sunt un om pozitiv, curios și creativ; trăiesc pentru a-i ajuta pe alții să-și descopere pasiunea, potențialul și sensul vieții lor și probabil că acesta este sensul vieții mele.

Licențiată în psihologie, cu master de psihoterapie – la Iași, și curs postuniversitar de consilierea carierei la Cluj-Napoca.

De aproape 12 ani lucrez la UAIC, din 2014 sunt responsabilă cu Centrul de Consiliere pentru studenți, locul unde ei vin să-și povestească problemele, durerile, grijile, dificultățile legate de emoții sau de relații.

ÎNSCRIE-TE LA ACTIVITĂȚILE DIN CADRUL EVENIMENTULUI „ZILELE CARIEREI UAIC” – 2017:
bit.ly/ZileleCariereiUAIC2017