Internship la 247 Airport Transfer – London (biroul din Iași)

247 Airport Transfer – London caută trei interni pentru Departamentul de Customer Service din Iași. Internship-ul se va desfășura pe o perioadă de 3 luni, începând cu 1 decembrie 2014 până pe 28 februarie 2015.

Sunt puse la dispoziție trei locuri pentru studenți, iar la finalul internship-ului, unul dintre candidați va fi selectat pentru a fi angajat în cadrul Departamentului. Programul de lucru este unul flexibil, studenții având oportunitatea să își facă propriul program și să participe la activități atunci când aceștia au timpul necesar.

Cerințe:

• Cunoștințe de limba engleză, atât scris, cât și vorbit;
  • Cunoștințe de utilizare a calculatorului, precum Microsoft Office Suite;
  • Capabilitatea de a interacționa cu diverși membri ai comunității;
  • Capacitatea de a asculta și a vorbi eficient;
  • Capacitatea de a gestiona diferite situații și multiple sarcini, de a căuta și găsi soluții;
  • Capacitatea de a se adapta la situații limită;
  • Să planifice și să implementeze sarcinile în intervalul de timp alocat;
  • Lucrează în mod profesionist cu ceilalți pentru a atinge obiective comune;
  • Își asumă responsabilitatea pentru acțiunile sale.

Pentru a aplica, trimite CV-ul personal la adresa de e-mail onlinemarketing@247airporttransfer.co.ukpână pe 23 noiembrie 2014, având ca titlu de expediere Customer Service Internship. Interviurile vor avea loc în perioada 25 – 28 noiembrie 2014.

Pentru mai multe informații despre 247 Airport Transfer, vizitează site-ul oficial: www.247airporttransfer.co.uk.