Traininguri gratuite pentru studenţii UAIC organizate de Capgemini

Compania Capgemini, lider mondial în servicii de consultanţă, tehnologie şi outsourcing, organizează a doua ediție a evenimentului Master of Business, care cuprinde o serie de traininguri gratuite pentru studenţii Universităţii “Alexandru  Ioan Cuza” din Iași.

Trainingurile vor fi susţinute în intervalul orar 18.00 – 20.00, la sediul companiei Capgemini (strada Palas, nr 7D-7E, UBC 3, Etajul 3) și vor avea următoarele teme:

• How to prepare for the interview12 / 13 noiembrie 2014
  • What type of leadership helps me grow19 / 20 noiembrie 2014
  • Career Planning Essentials26 / 27 noiembrie 2014
  • Teamwork3 / 4  decembrie 2014
  • Time Management10 / 11 decembrie 2014

De ce să participi?

Organizatorii susțin că acest eveniment este o oportunitate pentru studenţi să descopere perspective noi asupra unor teme de actualitate din domeniul comunicării şi interacţiunii sociale, prin participarea la traininguri cu tematici diverse.

Cum poți participa?

Pentru a putea participa, persoanele interesate trebuie să trimită datele de contact (nume, prenume, număr de telefon), titlul workshopului (este posibila înscrierea la un singur training, locurile fiind limitate) şi data preferată, la adresa de  e-mail: events.ro@capgemini.com.