trivago GmbH | Internship-uri și Job-uri pentru studenți și absolvenți

Compania trivago GmbH oferă studenților și absolvenților numeroase oportunități de carieră în domenii precum Comunicare, Online Marketing, Informatică, Finanțe, Servicii cu clienții, Vânzări și multe altele.

Ofertele de job-uri puse la dispoziţie sunt prezentate pe site-ul oficial al companiei, la secțiunea Jobs. Pagina este actualizată pe tot parcursul anului, iar cei interesați pot trimite aplicațiile direct pe website www.trivago.ro/jobs.

trivago este cel mai mare comparator de prețuri hoteliere la nivel mondial, ce ajută utilizatorii să-și găsească hotelul ideal și să-l rezerve la cel mai mic preț posibil. Compania a fost înființată în anul 2005, iar sediul acesteia se află în Düsseldorf, Germania.

Pentru mai multe informaţii despre companie, precum şi despre ofertele de job-uri puse la dispoziţie puteţi accesa site-ul oficial al acesteia:

www.trivago.ro | www.trivago.ro/jobs

trivago GmbH