Masa rotundă “Cum să te faci ce vrei tu când vei fi mare”

Masa rotundă “Cum să te faci ce vrei tu când vei fi mare. Rolul voluntariatului în dezvoltarea abilităților profesionale și personale” va avea loc miercuri, 16 mai, începând cu ora 17.00. Evenimentul va avea ca invitați profesioniști din diferite domenii, care au făcut sau fac voluntariat, și pentru care voluntariatul este important:

Diana Păiuș – Manager Zonal, Fundația Serviciilor Sociale Bethany

Alexandrina Dinga – Coordonator Departament Strategii şi Proiecte Comunitare,  Universitatea “Petre Andrei” din Iaşi; Membru fondator Fundația Comunitară Iași

Crina Penteleychuk – Manager și Trainer la Crilia

Irina Șubredu – Psiholog; Consilier în carieră – Centrul de Carieră (CIPO), Universitatea „Alexandru Ioan Cuza”, Iași.

Cristina Stoenescu – Președinte Link Education And Practice

Pentru a-ți asigura un loc la acest eveniment, este necesară înscrierea prin intermediul formularului de mai jos. În urma înscrierilor, echipa CIPO va realiza o selecţie a participanţilor. Confirmarea și locația îţi vor fi comunicate pe e-mail, în timp util. De aceea, te rugăm să completezi cu atenţie formularul de înscriere de mai jos şi la final nu uita să apeşi pe butonul “Submit”.